Cytat:
|
Wreszcie hasło "Carrillo się wściekł" jest dla mnie trochę śmieszne. Nikt mu nie podkłada kłód pod nogi, wszyscy go tu szanują i budują drużynę pod jego system, więc nie dzieje się nic, co mogłoby powodować takie oburzenie. Chciał się pozbyć Głowackiego czy Brożka? No, to się pozbyto.
|
Po pierwsze decyzja o odpaleniu Brożka i Głowackiego nie była podjęta przez Carillo, a przez zarząd. Przynajmniej tak było w wywiadzie.
A co do tego budowania drużyny pod jego system... Za przeproszeniem, pij***ło cię?

Rozumiem, że budowa polega na stracie czterech środkowych pomocników, gdzie trójka w pomocy to fundament taktyki? xD Carillo wiedział w co się pakuje i był pogodzony z tym, że odejdzie Carlitos i może jeszcze jakiś kluczowy piłkarz. Ale Carlos, bramkarz i wszyscy środkowi pomocnicy to już armageddon, a nie "taka sytuacja, że co roku sprzedany jednego-dwóch kluczowych zawodników" xD
Ech...