Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1314
Stary 29.05.2018, 22:07
Obiektywnie patrząc na sprawę to naprawdę bardzo możliwe, że nigdy.


Po 1.


Leży u nas praca u podstaw czyli szkolenie wraz z całą infrastrukturą. Leży również scouting, brak wyraźnego pomysłu na długofalową wizję drużyny.


Po 2.


Reszta ligi (tzn drużyn do których warto się porównywać) odjechała nam już o lata świetlne. Nawet taka Jagiellonia z zapyziałego Białegostoku, nie mówiąc już o Lechu czy Legii. Mają więcej pieniędzy, lepsze szkolenie, lepszą infrastrukturę, marketing, prasę, JAKIEKOLWIEK sukcesy. My mamy CBŚ i flagi gieksy, listy do jedynego wymęczonego potencjalnego inwestora, eksodus najlepszych piłkarzy.


Bez całkowitej reorganizacji tzn. wejścia kogoś nowego, z naprawdę OGROMNYM hajsem (co raczej nigdy nie nastąpi), cierpliwości i masy inwestycji (sklep, muzeum, strona internetowa, bazy szkoleniowe, trenerzy dla młodzieży etc.) możemy sobie wziąć po patyczku i przygotować się na babranie w g...wnie do usranej śmierci...
Odpowiedz cytując