|
Degrengolada trwa w najlepsze. Jeszcze tego nam brakuje, żeby Carillo odchodził. Bo jeśli tak sie stanie to z trenerem z łapanki będziemy zdecydowanie walczyć o spadek w przyszłym sezonie. W Ekstraklasie już brakuje klubów zarządzanych byle jak, nie ma Ruchu, dawnego Widzewa, ŁKS czy Polonii. Nie będzie też tak oczywistych biedaków jak Sandecja. Więc jeśli zajdą wszystkie czynniki:
1. Odejście Carillo
2. Ogórkowe i budżetowe "wzmocnienia"
3. Brak inwestora
4. Opóźnienia w wypłatach
To jesteśmy na następny sezon wręcz murowanym kandydatem do spadku. A zanim mnie ktoś wyśmieje, niech lepiej powie który klub w jego opinii jest większym kolosem na glinianych nogach od nas... Żeby się rozwijać trzeba iść do przodu, mieć jakiś cel, a my? Wychodzi na to, że z roku na rok próbujemy po prostu przetrwać.
|