|
Swoją drogą... Jeśli to prawda to zarząd zachował się beznadziejnie. Z całym szacunkiem dla Sobola, ale w normalnych warunkach zarząd powinien stać po stronie trenera, a ten mieć wolną rękę co do sztabu. Więc niech się zdecydują - albo Sobol na trenera i koniec tego cyrku z przyuczaniem się albo niech zrobi wreszcie ten krok do przodu i pójdzie potrenować coś w 1 lidze, by zdobyć doświadczenie... Gdy trener ma na siłę narzucanego asystenta, z którym się nie dogaduje to jest to chora sytuacja.
|