Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5939
Stary 29.05.2018, 20:15
Nie no chlop ma byc zadowolony bo ma zaszczyt trenowac nasz klub.Odchodza mu zawodnicy, klub nie placi kasy a pozniej beda od niego oczekiwac cudow i go zwolnia bo wynikow nie wyczaruje.
Odpowiedz cytując