Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82294
Stary 29.05.2018, 16:29
Hehehehehehehehe...

Cuesta 20 maja (przed meczem z Górnikiem):
"Umowa hiszpańskiego wygasa po zakończeniu tego sezonu. – Myśleliśmy, że opcja umożliwiająca przedłużenie kontraktu obowiązuje do końca maja, ale termin już minął. Umożliwiała przedłużenie kontraktu o kolejne dwa lata. Obecnie negocjujemy nowy kontrakt, mój agent rozmawia z klubem na temat nowej umowy – zdradza Cuesta. Ma propozycje z innych klubów, ale jak zaznacza – w tej chwili priorytetem jest dla niego pozostanie w Krakowie." za https://sportdziennik.pl/walczac-o-nowy-kontrakt/


Z Bashą pewnie podobnie.


Dlatego przyjdzie Lis - zastąpi Cuestę, który ma lepsze opcje (brak miejsca w pucharach = priorytet dla Wisły pewnie znika). I pewnie Basha też odejdzie - Dukat jakiś czas temu był pewny, że przedłużymy automatycznie Bashę, ale od kilkunastu dni temat leży. Pewnie okazało się, że zapis wygasł i trzeba negocjować nowy. A biorąc pod uwagę dobrą pozycję wyjściową Bashy (jest jedynym pomocnikiem, bo odeszli Cywka, Llonch i Mitrovic) i wątpliwości Wisły (częste kontuzje) to o porozumienie będzie ciężko.


Co do Cuesty to już pewnie pozamiatane, a co do Bashy to też bym nie robił sobie nadziei
Odpowiedz cytując