Hehehehehehehehe...
Cuesta 20 maja (przed meczem z Górnikiem):
"Umowa hiszpańskiego wygasa po zakończeniu tego sezonu. â Myśleliśmy, że opcja umożliwiająca przedłużenie kontraktu obowiązuje do końca maja, ale
termin już minął. Umożliwiała przedłużenie kontraktu o kolejne dwa lata. Obecnie negocjujemy nowy kontrakt, mój agent rozmawia z klubem na temat nowej umowy â zdradza Cuesta. Ma propozycje z innych klubów, ale jak zaznacza â w tej chwili priorytetem jest dla niego pozostanie w Krakowie." za
https://sportdziennik.pl/walczac-o-nowy-kontrakt/
Z Bashą pewnie podobnie.
Dlatego przyjdzie Lis - zastąpi Cuestę, który ma lepsze opcje (brak miejsca w pucharach = priorytet dla Wisły pewnie znika). I pewnie Basha też odejdzie - Dukat jakiś czas temu był pewny, że przedłużymy automatycznie Bashę, ale od kilkunastu dni temat leży. Pewnie okazało się, że zapis wygasł i trzeba negocjować nowy. A biorąc pod uwagę dobrą pozycję wyjściową Bashy (jest jedynym pomocnikiem, bo odeszli Cywka, Llonch i Mitrovic) i wątpliwości Wisły (częste kontuzje) to o porozumienie będzie ciężko.
Co do Cuesty to już pewnie pozamiatane, a co do Bashy to też bym nie robił sobie nadziei
