Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5925
Stary 29.05.2018, 15:37
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Czyli to co było wiadomo - po legii płacimy najwięcej za stadion. Mam nadzieję ze uda się Zarządowi wywalczyć coś z Miastem w tym temacie. Pomijam fakt ile klubów nic nie płaci...

A parchovia wielce pokrzywdzona a płaci 1/5 tego co my...
Niestety stadion Craxy budował (nadzorował budowę) Filipiak, a nasz budowało miasto. W związku z tym liczba wałków była przeogromna. W efekcie koszty też poszły w górę.
Miasto za wynajem bierze chyba procent od kwoty wybudowania.
Odpowiedz cytując