Ogryzek napisał(a):

Czyli to co było wiadomo - po legii płacimy najwięcej za stadion. Mam nadzieję ze uda się Zarządowi wywalczyć coś z Miastem w tym temacie. Pomijam fakt ile klubów nic nie płaci...
A parchovia wielce pokrzywdzona a płaci 1/5 tego co my...
|
Niestety stadion Craxy budował (nadzorował budowę) Filipiak, a nasz budowało miasto. W związku z tym liczba wałków była przeogromna. W efekcie koszty też poszły w górę.
Miasto za wynajem bierze chyba procent od kwoty wybudowania.