fran23 napisał(a):

OK - ale ta kasa w całości poszła na już ISTNIEJĄCE długi a nie na budowę klubu. Miasto nie mogło od tak zapłacić długów Górnika i zrobili to przez podwyższenie kapitału. Pisałem o tym przez "myk". Ustawa o finansach publicznych itd.
Zresztą oni już od lat na garnuszku miasta byli
http://www.dziennikzachodni.pl/artyk...2,id,t,sa.html
I obecna sytuacja
http://zzapolowy.com/gornik-zabrze-dofinansowanie/
btw
Wyszłoby że UM Zabrze przebił Cupiała
