Wyświetl pojedynczy post
fran23
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5917
Stary 29.05.2018, 13:23
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post


Górnik dostawał kasę przez lata od miasta i uzbierało się tego 35 mln. Górnik nie dostał tej kasy jednorazowo. Miasto zapłaciło za długi których narobili przez lata przez objęcie udziałów czy inny myk. Ale przeżarły to poprzednie ekipy i bynajmniej nie młodzi. Jak ostatnio spadli miasto się w końcu wkórwiło i mieli znacząco zmniejszyć koszty.
http://www.90minut.pl/news/274/news2...32-mln-zl.html

No raczej nie.
Odpowiedz cytując