|
Senior Member
Offline
|
#5917

29.05.2018, 13:23
|
Ogryzek napisał(a): 
Górnik dostawał kasę przez lata od miasta i uzbierało się tego 35 mln. Górnik nie dostał tej kasy jednorazowo. Miasto zapłaciło za długi których narobili przez lata przez objęcie udziałów czy inny myk. Ale przeżarły to poprzednie ekipy i bynajmniej nie młodzi. Jak ostatnio spadli miasto się w końcu wkórwiło i mieli znacząco zmniejszyć koszty.
|
http://www.90minut.pl/news/274/news2...32-mln-zl.html
No raczej nie.
|
|