mr_kwolf napisał(a):

|
Zapisać i pokazywać jak ktoś będzie opowiadał o Górniku i jego oszczędnej polityce stawiania na młodych Polaków, a nie przepłacanych gwiazdek zagranicznych.
|
Nie przez młodych Polaków narobili sobie tych długów - ale przez życie ponad stan i mocarstwowe ambicje od czasów Allianza. Nie manipuluj proszę, bo robisz to jak dobry ploityk...
Własnie teraz że nie stać ich na armię zaciężna z zagranicy to stawiają na młodych. Tak to u nich wyszło. Z biedy.
Zresztą tą pomoc dostawali w takiej kwocie przez wiele lat (to wartość skumulowana). Teraz nie dostają takich pieniędzy.
(Większość poszła na kontrakty z czasów Kasperczaka jak Gorawski itd).