|
gdybyśmy mieli wiedze co nasz zarząd uczynił w sprawie Cuesty to łatwiej byłoby ten transfer oceniać
łopatologicznie:
Cuesta zostaje - transfer kretyński
Cuesta odchodzi - no to w sumie z 3-jki Lis, Buchal , Chorąży , chyba najlepsza opcja na nr 1 w bramce z jakimiś tam szansami na zarobek
|