Hives4 napisał(a):

500 tysięcy, ale złotych... A żeby zarobić to wystarczy sprzedać za 200-300 tysięcy euro A to 21 bramkarz, więc ma dużo czasu na rozwijanie się. Nie jestem zbyt mocno zadowolony z tego transferu, ale taka krytyka to już przesada, heh
|
No nie wiem czy takie zarobić. Te 200-300 tyś ojro to chyba na czysto nie wpada, poza tym pewnie trzeba będzie mu płacić pensje

. Moim zdaniem stosunek ryzyko/opłacalność w tym przypadku jest zbyt wysoki.