Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21592
Stary 28.05.2018, 19:25
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
500 tysięcy, ale złotych... A żeby zarobić to wystarczy sprzedać za 200-300 tysięcy euro A to 21 bramkarz, więc ma dużo czasu na rozwijanie się. Nie jestem zbyt mocno zadowolony z tego transferu, ale taka krytyka to już przesada, heh
No nie wiem czy takie zarobić. Te 200-300 tyś ojro to chyba na czysto nie wpada, poza tym pewnie trzeba będzie mu płacić pensje . Moim zdaniem stosunek ryzyko/opłacalność w tym przypadku jest zbyt wysoki.
Odpowiedz cytując