|
Chyba pierwszy transfer, który krytykuję od początku. 500 tysi za bramkarza? Jak na nim zarobić? Jakie są na to szanse? Przecież to chyba najtańsza pozycja. W dodatku nie ma 17 lat jak Drągowski, żeby perspektywa na kasę była ogromne. Dla mnie ogromne zdziwienie
|