FraMat napisał(a):

O!
Na to czekałem.
Mogę się już zacząć śmiać.
A Kiełbasa ile bramek strzelił?
Że też Real go nie wziął!
|
To samo można równie dobrze napisać o Carlitosie, w końcu jakby nie było gwieździe tylko w Polsce. A co to jest polska liga wiemy.
Oj boli cię ten Stępiński. Jeszcze bardziej ci gul musiał skoczyć ze chcą go we Włoszech. A przecież wieszczyłeś mu upadek po wyjeździe do Nantes...