Karherop napisał(a):

Stepinski wykupiony przez Chievo za 2.5 mln euro.
To tak w kwestii tego jak sobie ten chłopak nie radzi za granicą, co wiele osób chciało udowodnić.
|
Ja należę do "zwolenników talentu" tego kopacza.
Porównajcie to sobie teraz z Carlitosem i rozśmieszcie mnie pisząc, że gdyby kopacz Stępiński grał w tym sezonie w Wiśle, zaliczyłby nie 24 ale 44 gole.
Ta cena za kopacza Stępińskiego to śmiech na sali, ale kto bogatemu zabroni?