|
Ja bym powiedzial, ze "hiszpanski smietnik" jest dosc ekskluzywny skoro znalezlismy takiego Carlitosa, Lloncha, Veleza, Gonzaleza, Imaza, Bashe "za darmo".
Nie bardzo rozumiem, ze bedziemy bardziej Wislaccy jesli sciagniemy mlodych Polakow. Mlodzi Polacy maja naprawde malo oddania klubom, jak ten nasz co to juz mlody nie jest.
Na koniec, mamy problem z takimi podstawami jak placenie na czas wiec jak mamy kupic kogos porzadnego w PL?
Dla mnie to troche taka korpo gadka.
|