Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5876
Stary 28.05.2018, 13:50
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
"Chcemy aby Wisla byla bardziej Wislacka" - ciecia trzeba jakos nazwac?
"Nie miala bym Pretensji gdyby Bragiel zrezygnowal" - czyzby przygotowanie pod jego znikniecie?

Tak tylko glosno mysle.
Jednocześnie: " opcja hiszpańska byla dobra w tamtym momencie", czyli w rozumowaniu Pani Prezes teraz mamy możliwości wejścia na wyższy poziom sportowy nie grzebiąc w "pilkarskim śmietniku". Fakt faktem że wyszło nam to na ogromny plus. Można interpretować jej wypowiedź w różnym kontekście.
Odpowiedz cytując