MB1906 napisał(a):

"Chcemy aby Wisla byla bardziej Wislacka" - ciecia trzeba jakos nazwac?
"Nie miala bym Pretensji gdyby Bragiel zrezygnowal" - czyzby przygotowanie pod jego znikniecie?
Tak tylko glosno mysle.
|
Jednocześnie: " opcja hiszpańska byla dobra w tamtym momencie", czyli w rozumowaniu Pani Prezes teraz mamy możliwości wejścia na wyższy poziom sportowy nie grzebiąc w "pilkarskim śmietniku". Fakt faktem że wyszło nam to na ogromny plus. Można interpretować jej wypowiedź w różnym kontekście.