Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5870
Stary 28.05.2018, 11:16
Trzeba się z pewnymi faktami pogodzić. Nie wrócą już czasy gdy jeden zawodnik bedzie gral 10 lat w naszym klubie. Świadczyło by to wtedy o jego przeciętność. 99% zawodników szuka swojej szansy za granicą. Przypadki Boguskiego, Sadloka czy Bartkowskiego sa o tyle znamienne że to pilkarze po przejsciach, ciężkich kontuzjach. Jeśli teraz ściągniemy "Polaków" to mogę iść o zakład że jeśli będą prezentować dobry poziom to spędzi 2-3 lata to max w naszej drużynie.

A czy obcokrajowiec Carlitos przyciągał "tlumy" na stadion? Może tłumów nie, ale paru januszy pewnie swoją gra przyciągnął.

Optymalnie wg mnie jest kadra w 50% Polska i zagraniczna. O jakość w przypadku obcokrajowca (relatywnie do ceny) łatwiej. Z tym że jak mamy kogos przeciętnego trzymać na ławce to wolę tam widzieć Polaka.
Odpowiedz cytując