Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5867
Stary 28.05.2018, 10:58
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się tej "zmiany polityki kadrowej" szczególnie, że projekt hiszpański wypalił, do końca walczyliśmy o puchary. Dobrze to funkcjonowało, nie sądzę żeby zmiana popchnęła nas na przód. Spodziewam się raczej lekkiego zjazdu w dół ligowej tabeli.
Może być i zjazd, ale nie czarujmy się - Carlitosa co sezon raczej za darmo nie znajdą w 3 lidze, a bez niego też byłby ostry zjazd raczej w tym sezonie. A przykład Lloncha pokazał, że nikt z takich zawodników nie traktuje Wisły poważnie (może Ivan Gonzales trochę, ale to też pytanie na ile to PR). Potrzebni są zawodnicy, z którymi będzie można się identyfikować, a za wyjątkiem Wasyla, Sadloka i mimo wszystko Bogusia takich brak. Za sezon zostanie więc sam Sado (chyba że Bartkowski się aż tak wkręci). Zarząd zapewne to widzi i cos w tym kierunku chce zrobić. Wg mnie, jeżeli Wisła będzie średniakiem (a tak najpewniej będzie niezależnie czy przyjdą Polacy czy np Hiszpanie), to może się przekładać na frekwencje. Część ludzi nie przyjdzie, bo nie będą odczuwali żadnych emocji względem zagranicznego zaciągu. Tak mi się wydaje.
Odpowiedz cytując