Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5866
Stary 28.05.2018, 10:57
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się tej "zmiany polityki kadrowej" szczególnie, że projekt hiszpański wypalił, do końca walczyliśmy o puchary. Dobrze to funkcjonowało, nie sądzę żeby zmiana popchnęła nas na przód. Spodziewam się raczej lekkiego zjazdu w dół ligowej tabeli.
"Lekkiego" byłoby jeszcze akceptowalne.
Na razie to bardziej wygląda na "ścieżkę Górnika".
Nie obecnego, ale tego, który spadł z e-sy.
Odpowiedz cytując