silver03 napisał(a):

|
Obawiam się tej "zmiany polityki kadrowej" szczególnie, że projekt hiszpański wypalił, do końca walczyliśmy o puchary. Dobrze to funkcjonowało, nie sądzę żeby zmiana popchnęła nas na przód. Spodziewam się raczej lekkiego zjazdu w dół ligowej tabeli.
|
"Lekkiego" byłoby jeszcze akceptowalne.
Na razie to bardziej wygląda na "ścieżkę Górnika".
Nie obecnego, ale tego, który spadł z e-sy.