|
te 0.5mln to chyba tylko ekwiwalent za wyszkolenie, bo pyry go puszczaja za darmo.
Nie wiem co ten Lis prezentuje, ale sredni pierwszoligowiec wolal ogrywac na bramce wypozyczonego z Legii bramkarza niz jego.
Daj Bog, zeby chlopak mial wejscie w lige jak Pawlowski swego czasu czy ten smieszny Serb z Lechii.
|