Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21586
Stary 28.05.2018, 09:56
te 0.5mln to chyba tylko ekwiwalent za wyszkolenie, bo pyry go puszczaja za darmo.

Nie wiem co ten Lis prezentuje, ale sredni pierwszoligowiec wolal ogrywac na bramce wypozyczonego z Legii bramkarza niz jego.

Daj Bog, zeby chlopak mial wejscie w lige jak Pawlowski swego czasu czy ten smieszny Serb z Lechii.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując