Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21585
Stary 28.05.2018, 09:48
Jakby Mateusz Lis nie był anonimowy to nie kosztowałby 0,5 mln pln ale sporo sporo więcej. Zawsze jest ryzyko. Nawet podpisując na rok piłkarza z Hiszpanii z pensją 8 tyś euro miesięcznie (podobno górny limit) - masz po roku około 0,4 mln pln które również może być wywalone w błoto jak gość nie odpali. To ryzyko działalności klubu które można tylko ograniczyć, ale nie da się go zlikwidować . Na samych piłkarzach na "już" z Hiszpanii nie zarobimy wiele. Nawet gwiazda ligi Carlitos odejdzie za relatywnie małą kasę z racji wieku itd. Natomiast na takich "Lisach" możemy zarobić coś więcej w przyszłości.

Trzeba zakładać że nasz dyrektor sportowy Junco wie co robi i widzi w Lisie potencjał. Dlatego wydajemy na niego 0,5 mln pln.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując