Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21584
Stary 28.05.2018, 09:34
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Może jest to na zasadzie inwestycji? Bo mamy problem żeby zarabiać na transferach większe kwoty. Na ten moment mamy tylko Carlitosa i Arsenica na których coś możemy zarobić. Przy czym najlepszy piłkarz ligi Carlitos zostanie już teraz sprzedany.

Tak jak pozyskaliśmy Arsenica tak samo jest pewnie z tym młodym bramkarzem. Nie od razu ale za 1-2 sezony powinien być ograny i na sprzedaż.
Nigdy nie można byc pewnym, tym bardziej że wielu młodych bramkarzy pochłonęła ligowa przeciętność. Równie dobrze może być tak, że mlody pogra pol roku po czym wypozyczymy go na ogranie do 1 ligi...

Widzę w tym transferze sporo ryzyka, ale to też ze względu na anonimowość Matusza Lisa...
Odpowiedz cytując