Karherop napisał(a):

Transfer zagadka.
Czemu płacimy aż tyle za bramkarza, gdy inne pozycje bardziej wymagają obsadzenia?
Postawimy na 21-latka w bramce? Tego jeszcze w Wiśle nie grali
Cuesta na wylocie? Innego scenariusza przy zakontraktowaniu Lisa i przedłużeniu kontraktów Buchalika i Chorazki sobie nie wyobrażam... Chyba że Kacpra wypozycza do 1 ligi
|
Może jest to na zasadzie inwestycji? Bo mamy problem żeby zarabiać na transferach większe kwoty. Na ten moment mamy tylko Carlitosa i Arsenica na których coś możemy zarobić. Przy czym najlepszy piłkarz ligi Carlitos zostanie już teraz sprzedany.
Tak jak pozyskaliśmy Arsenica tak samo jest pewnie z tym młodym bramkarzem. Nie od razu ale za 1-2 sezony powinien być ograny i na sprzedaż.