Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21583
Stary 28.05.2018, 09:22
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Transfer zagadka.

Czemu płacimy aż tyle za bramkarza, gdy inne pozycje bardziej wymagają obsadzenia?

Postawimy na 21-latka w bramce? Tego jeszcze w Wiśle nie grali

Cuesta na wylocie? Innego scenariusza przy zakontraktowaniu Lisa i przedłużeniu kontraktów Buchalika i Chorazki sobie nie wyobrażam... Chyba że Kacpra wypozycza do 1 ligi
Może jest to na zasadzie inwestycji? Bo mamy problem żeby zarabiać na transferach większe kwoty. Na ten moment mamy tylko Carlitosa i Arsenica na których coś możemy zarobić. Przy czym najlepszy piłkarz ligi Carlitos zostanie już teraz sprzedany.

Tak jak pozyskaliśmy Arsenica tak samo jest pewnie z tym młodym bramkarzem. Nie od razu ale za 1-2 sezony powinien być ograny i na sprzedaż.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując