LucjuszWielki napisał(a):

Tymczasowy zator finansowy w związku z napaleniem się na grę w pucharach zostanie odetkany przez sprzedaż Carlitosa - mam nadzieję, że każdy zdaje sobie z tego sprawę
|
Ja bym jeszcze zwrócił uwagę na fakt spłacenia upierdliwego długu wobec serbów, co pozwoliło uzyskać licencję na puchary....ta sprawa też się długo za Wisłą ciągnęła, ale jak rozumiem z wywiadu jest to temat zamknięty już.