Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5859
Stary 28.05.2018, 07:22
Jakbym już to gdzieś czytał.

Niestety ale mam wrażenie, ze to kolejny wywiad na zasadzie - w klubie dzieje się cokolwiek średnio (transfery, kasa, Bragiel), to dajmy wywiad, że w sumie jest spoko.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując