Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
badyll1906
Member
Od: 08.2010
Offline
#
5848
27.05.2018, 16:46
A transza z C+? Z tego co pamiętam zawsze po sezonie była mowa o wpływających pieniążkach z tytułu sprzedaży praw do transmisji spotkań
badyll1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do badyll1906
Znajdź inne posty napisane przez badyll1906