Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21575
Stary 27.05.2018, 16:09
Karherop napisał(a):Wyświetl post
No to mamy oficjalnie odejście nr 7. Petar Brlek

Szkoda że wrócił z Włoch w tak fatalnej formie. Być może też za bardzo chciał się pokazać...

Ciekawy wywiad z Junco na głównej. Zapewne wrzucony po to by dac troche lodu na rozpalone głowy kibiców po utracie Lloncha.

W każdym razie: trzymam za słowo że wzmocnimy się również Polakami i że będzie więcej młodzieży w kadrze.
W fatalnej formie to on do nas przychodził....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując