Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21573
Stary 27.05.2018, 15:13
No to mamy oficjalnie odejście nr 7. Petar Brlek

Szkoda że wrócił z Włoch w tak fatalnej formie. Być może też za bardzo chciał się pokazać...

Ciekawy wywiad z Junco na głównej. Zapewne wrzucony po to by dac troche lodu na rozpalone głowy kibiców po utracie Lloncha.

W każdym razie: trzymam za słowo że wzmocnimy się również Polakami i że będzie więcej młodzieży w kadrze.
Odpowiedz cytując