|
No to mamy oficjalnie odejście nr 7. Petar Brlek
Szkoda że wrócił z Włoch w tak fatalnej formie. Być może też za bardzo chciał się pokazać...
Ciekawy wywiad z Junco na głównej. Zapewne wrzucony po to by dac troche lodu na rozpalone głowy kibiców po utracie Lloncha.
W każdym razie: trzymam za słowo że wzmocnimy się również Polakami i że będzie więcej młodzieży w kadrze.
|