Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82228
Stary 26.05.2018, 15:17
Cytat:
Rozpierdzielony cały środek pola. Póki co myślę, że grać tam będą Halilović

Stop. Hali jest za słaby fizycznie do gry w pomocy, jego miejsce jest z przodu.


Cytat:
i Basha

Stop. Basha albo odejdzie albo pół sezonu będzie kontuzjowany, więc nie można na nim budować kręgosłupa drużyny.



Cytat:
, ale to potrzeba jeszcze minimum dwóch środkowych pomocników. Chyba, że wygra wariant oszczędnościowy i przykładowo Laskoś wskoczy na stałe do kadry seniorów.

Stop. Laskoś to poziom Bruda i nie ma co na niego liczyć.


Cytat:
Nie podejrzewam, żeby Carrillo chciał Veleza przesuwać ze środka obrony,

Stop. Jeśli Velez nie odejdzie (było swego czasu głośno o problemach córki i z tego powodu chęci powrotu do Hiszpanii) to znowu często będzie się leczył (ciągłe problemy z kością łonową i inne), więc może nie być kogo przesuwać.


Cytat:
bo ma tam grać domyślnie z Arseniciem.


Stop. Arsenic przedłużył, ale przy dobrej ofercie odejdzie. A jest na to szansa, bo jest na celowniku m.in. Werderu.


Cytat:
Oby udało się zatrzymać Cuestę i Bashę

Stop. Skoro Lis jest na celowniku Wisły, a zostaną już na bank z nami Buchalik i Chorążka to zatrzymanie Cuesty jest mało prawdopodobne.


Cytat:
, bo znowu 3/4 sezonu będziemy się zgrywać.

No tak będzie, jak co roku.
Odpowiedz cytując