Cytat:
|
Rozpierdzielony cały środek pola. Póki co myślę, że grać tam będą Halilović
|
Stop. Hali jest za słaby fizycznie do gry w pomocy, jego miejsce jest z przodu.
Stop. Basha albo odejdzie albo pół sezonu będzie kontuzjowany, więc nie można na nim budować kręgosłupa drużyny.
Cytat:
|
, ale to potrzeba jeszcze minimum dwóch środkowych pomocników. Chyba, że wygra wariant oszczędnościowy i przykładowo Laskoś wskoczy na stałe do kadry seniorów.
|
Stop. Laskoś to poziom Bruda i nie ma co na niego liczyć.
Cytat:
|
Nie podejrzewam, żeby Carrillo chciał Veleza przesuwać ze środka obrony,
|
Stop. Jeśli Velez nie odejdzie (było swego czasu głośno o problemach córki i z tego powodu chęci powrotu do Hiszpanii) to znowu często będzie się leczył (ciągłe problemy z kością łonową i inne), więc może nie być kogo przesuwać.
Cytat:
|
bo ma tam grać domyślnie z Arseniciem.
|
Stop. Arsenic przedłużył, ale przy dobrej ofercie odejdzie. A jest na to szansa, bo jest na celowniku m.in. Werderu.
Cytat:
|
Oby udało się zatrzymać Cuestę i Bashę
|
Stop. Skoro Lis jest na celowniku Wisły, a zostaną już na bank z nami Buchalik i Chorążka to zatrzymanie Cuesty jest mało prawdopodobne.
Cytat:
|
, bo znowu 3/4 sezonu będziemy się zgrywać.
|
No tak będzie, jak co roku.