Wyświetl pojedynczy post
rafaello56
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5838
Stary 26.05.2018, 07:08
max TS napisał(a):Wyświetl post
jedna uwaga, jakbym mial dlugi to nie zatrudnialbym x dyrektorow od niczego.
To wg. ciebie im więcej zatrudnionych dyrektorów tym mniejsze długi? Dla mnie jest wręcz odwrotnie, bo im więcej wydajesz na wypłaty, to mnie zostaje na spłate długu.
Odpowiedz cytując