max TS napisał(a):

|
jedna uwaga, jakbym mial dlugi to nie zatrudnialbym x dyrektorow od niczego.
|
To wg. ciebie im więcej zatrudnionych dyrektorów tym mniejsze długi? Dla mnie jest wręcz odwrotnie, bo im więcej wydajesz na wypłaty, to mnie zostaje na spłate długu.