Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82222
Stary 26.05.2018, 06:40
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
5 stron dyskusji o kopaczu, o którym pewno za rok nikt nie będzie nawet pamiętał. Że się wam chce...
Daliśmy radę bez Meliksonów, Stiliców, bez Brleka i judasza maka_cwks, a nie damy rady bez zwykłego przecinaka? No bez jaj.

Do głoszenia swoich mądrości i obwiniania klubu o wszystko co złe to zawsze gotowa armia krzykaczy. Zwłaszcza na fejsbuniu i tym podobnych stronach. Szkoda tylko, że jak trzeba kupić bilet czy karnet to ta sama armia milczy i znika.
Tak, pewnie utrzymamy się z Llonchem czy bez tylko myślę, że już wszyscy są zmęczeni tym przeciętniactwem dlatego taka frustracja - tym, że stąd odchodzi każdy kto tylko pokaże, że ma jakieś pojecie o grze w piłce.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując