Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline
#
5836
25.05.2018, 20:44
Większość ludzi na fejsie nie wie co to dług i żyje nadal w realiach Wisły za czasów Cupiała, oczywiście kiedy się żyło na bogato....
Adrio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adrio
Znajdź inne posty napisane przez Adrio