PvD napisał(a):

|
Malk podoba mi się jak merytorycznie argumentujesz obecną sytuację, obawiam się jednak,że niektórzy nie zrozumieją a inni jeszcze nie będą chcieć zrozumieć sytuacji w jakiej jest klub ponieważ wiedzą lepiej.
|
A potem człowiek czyta tu i ówdzie np. wpisy o "mitycznym długu", służącym tak naprawdę jedynie zarządowi za alibi dla ich niezaradności. Zdaniem niektórych dług to chyba coś takiego, co pewnego dnia "magicznie" po prostu znika
