Hives4 napisał(a):

Lech - odpada co roku z Kazachami itp, w lidze jedynie mecze z Legią mają sens, reszta to nołnejmy, czasami przyjedzie jakiś scout obejrzeć młodziaka i przy okazji można wpaść w oko, dla Lloncha potencjał na wyjazd do średniego zespołu średniej ligi po dobrym sezonie
13 zespół ligi holenderskiej - brak pucharów, ale mecze z Ajaxem, Twente, Feyenoordem, PSV, Ultrechtem, Alkmaarem, a w tabeli powszechnie kojarzone Zwolle, Heerenveen i masa innych, co kolejkę masa scoutów, wystarczy jeden dobry sezon i idzie do topu ligi tej średniej, ale o wiele lepszej ligi od naszej
Amica lepszym wyborem xD śmiech na sali
|
XDDD No beczucha jak s....ynsyn, gdyby nie to, że rekordowym transferem w 5 ostatnich sezonów Willem był 20 letni napastnik, sprzedany za 700 tyś euro, który dziś jest wart 5mln wg. transfermarktu. Jakaś śmieszna Amica sprzedała Tetteha za 800 tyś w poprzednim sezonie, a 2 lata temu 26 letniego Kadara za 2.5mln euro. IKS DEEEEDEDEDEDEDE