ashkeczup napisał(a):

|
Nom, pikująca holenderska liga, 13 zespół, cóż za awans sportowy. To już Lech byłby zdecydowanie lepszym wyborem
|
Grasz z lidze z Feyenoordem, Ajaxem i PSV, do tego dochodzi kilka innych mocnych klubów. Liczy, że się tam wypromuje i tyle. Dodatkowo lepiej zarobi.