czyli :
1 Reyman 37 goli w sezonie
2 Kohut 31 goli w sezonie
3 Frankowski 25 goli w sezonie
4 Kisieliński, Kmiecik, Lopez (ex aequo) 24 gole w sezonie
7 Brożek 23 gole w sezonie
8 Dziubiński, Żurawski (ex aequo) 21 goli w sezonie
10 Artur Woźniak 19 goli w sezonie
11 Zdzisław Kapka 15 goli w sezonie
tak to wygląda
szkoda 26 goli i byłby samotnie na pudle
na osłode tego sezonu pozostaje fakt że mogliśmy oglądać jednego z lepszych zawodników w historii Wisły