|
Transfer za transferem był, ponieważ braliśmy darmowych (bez kwot odstępnego), nie za bardzo chcianych gdziekolwiek graczy, ze sporym ryzykiem, że się nie sprawdzą.
Wyobraź sobie, że Junco mógł zdecydować się na Pereza, Ze Manuela i aby nie mieć za szerokiej kadry to zrezygnować np z Carlitosa i Veleza.
|