Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82187
Stary 25.05.2018, 12:55
No, ale Junco chyba też nie liczy zbyt dobrze, po co nam 30 zawodników na kontraktach? Przecież było wiadomo, że nas na tylu zawodników nie stać a tu był transfer za transferem i teraz schodzimy z kontraktów, bo ktoś się obudził i zdał sobie sprawę, że nie mamy pieniędzy na tylu chłopa.
Odpowiedz cytując