|
No, ale Junco chyba też nie liczy zbyt dobrze, po co nam 30 zawodników na kontraktach? Przecież było wiadomo, że nas na tylu zawodników nie stać a tu był transfer za transferem i teraz schodzimy z kontraktów, bo ktoś się obudził i zdał sobie sprawę, że nie mamy pieniędzy na tylu chłopa.
|