Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
szkoda że Carlos nie strzelił 1 bramki więcej , byłby 2 najskuteczniejszym królem po Reymanie
|
przynajmniej w.g. tego
http://www.90minut.pl/strona.php?id=...ki_mp_strzelcy wyzej od Carlitosa sa:
1) Henryk Reyman (37)
2) Ludwik Gintel (28)
3) Rochus Nastula (25)
4) Ernest Wilimowski (33) i (26)
5) Józef Kohut (31)
6) Jerzy Podbrożny (25)
7) Marek Koniarek (29)
8) Tomasz Frankowski (25)
9) Nemanja Nikolić (28)