serek.c2 napisał(a):
|
Smutne, że Ty nie rozumiesz od dawna prostej zależności... Jak widzę jednak tłumaczyć nie ma sensu.
|
Nie ma pieniędzy, więc nie ma przedłużania kontraktów solidnych zawodników. Do tego brak pieniędzy tłumaczy wszystkie sytuacje, gdy rządzący klubem źle zagospodarowali dostępnymi środkami. Tak, obaj wiemy jak ta nasza rozmowa by przebiegała. Faktycznie nie ma sensu dyskutować.