jova napisał(a):

Teraz dawaliśmy mu więcej i ta aktualna oferta powinna była znaleźć się na stole negocjacyjnym rok wcześniej. (...) jeśli teraz mieliśmy dodatkowe środki, bo zeszliśmy z innych kontraktów, to w identycznej sytuacji byliśmy rok temu, gdy odchodzili Brlek, Mączyński, Stilić, itd. Nic nie wskazuje na to, że teraz nagle mamy dodatkowe pieniądze.
(...)Nie zakładam, tylko wiem, że rok temu mieliśmy porównywalne pieniądze co teraz i że przespaliśmy możliwość powalczenia o Lloncha.
|
Pozwolisz, że zapytam skąd wiesz.
Część ludzi na tym forum zdaje się w ogóle nie dostrzegać takich kwestii jak płynność finansowa, przepływy pieniężne, wymagalność zobowiązań, warunki licencyjne i tym podobne "szczegóły", które są akurat w naszej sytuacji cholernie ważne.