sandomingo napisał(a):

Jaka jest tak naprawdę sytuacja kontraktowa z Cuestą, Velezem i Bashą?
W kwestii Bashy jak rozumiem klub ma opcję skorzystania z klauzuli przedłużenia, analogicznie jak w przypadku Carlitosa czy Imaza.
Velez nie ma czasem kontraktu do czerwca 2019?
Co do Cuesty to nie mam pojęcia.
|
Opcję mieli do końca marca, tak więc teraz pozostają negocjacje.
funkykoval napisał(a):

|
]w lidze holenderskiej nawet u przeciętniaków normą będą kontrakty dla zawodników podstawowego składu sięgające 150-200 tys euro rocznie - dla nast to w tej chwili pułap raczej trudno osiągalny....
|
Willem II to klub niedawno borykający się z problemami finansowymi, więc kontrakty w wysokości ponad 150 tyś nie są u nich normą.
Co do wypowiedzi Dukata na tema Lloncha, powoli skłaniam się do jego wersji. Przecież informacja o rychłym przedłużeniu latała po sieci dość długo, więc skoro umowa była już gotowa to czemu nie została podpisana. Wszystko to wygląd na przeciąganie sprawy ze strony Pola i chęć uzyskania lepszego kontraktu za granicą, a Wisły traktowanie jako karty przetargowej.