Wyświetl pojedynczy post
tsw biała gwiazda
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82178
Stary 25.05.2018, 12:07
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Jaka jest tak naprawdę sytuacja kontraktowa z Cuestą, Velezem i Bashą?

W kwestii Bashy jak rozumiem klub ma opcję skorzystania z klauzuli przedłużenia, analogicznie jak w przypadku Carlitosa czy Imaza.
Velez nie ma czasem kontraktu do czerwca 2019?

Co do Cuesty to nie mam pojęcia.
Opcję mieli do końca marca, tak więc teraz pozostają negocjacje.

funkykoval napisał(a):Wyświetl post
]w lidze holenderskiej nawet u przeciętniaków normą będą kontrakty dla zawodników podstawowego składu sięgające 150-200 tys euro rocznie - dla nast to w tej chwili pułap raczej trudno osiągalny....
Willem II to klub niedawno borykający się z problemami finansowymi, więc kontrakty w wysokości ponad 150 tyś nie są u nich normą.

Co do wypowiedzi Dukata na tema Lloncha, powoli skłaniam się do jego wersji. Przecież informacja o rychłym przedłużeniu latała po sieci dość długo, więc skoro umowa była już gotowa to czemu nie została podpisana. Wszystko to wygląd na przeciąganie sprawy ze strony Pola i chęć uzyskania lepszego kontraktu za granicą, a Wisły traktowanie jako karty przetargowej.
Odpowiedz cytując