regan napisał(a):
|
Ty z pozycji forum najwięcej wiesz i najwieęcej masz do powiedzenia co i skąd my wyciskamy.
|
Heh, a wszyscy ci, którzy się ze mną nie zgadzają, pracują w zarządzie? Czy może też czytają te same wiadomości co ja?
Z takim podejściem, to w zasadzie można by zamknąć TWSD. Nie jesteś trenerem? To jak możesz oceniać formę zawodników! Nie jesteś skautem klubu? To jak możesz oceniać transfery! Nie jesteś ministrem? To co ty wiesz o polityce! Niby jest w tym trochę sensu, ale jednak chyba wszyscy wiemy, że mamy dostęp do ograniczonej ilości informacji i dyskutujemy tylko o różnych interpretacjach dostępnych nam wiadomości. Mamy świadomość naszych ograniczeń.