Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82175
Stary 25.05.2018, 11:44
jova napisał(a):Wyświetl post
Ręce opadają. Tyle zrozumiałeś z tej rozmowy? Chodzi o to, że nie wyciskamy maksimum z tego co mamy. Nie wykorzystujemy szans, które są nam dawane. Lloncha można było stracić, ale po walce, która powinna była trwać rok czasu. A my go odpuściliśmy i zdecydowaliśmy się powalczyć o niego dopiero, gdy już było za późno. To był błąd, którego można było uniknąć. Nasza sytuacja finansowa nie poprawiła się jakoś drastycznie w ciągu ostatniego sezonu, więc pieniądze, które oferowaliśmy mu teraz, pewnie znaleźlibyśmy i rok temu. Choćby przez zrezygnowanie z innego zawodnika z naszej szerokiej kadry.
Ty z pozycji forum najwięcej wiesz i najwieęcej masz do powiedzenia co i skąd my wyciskamy.

Dajcie ludzie spokój.... a zapowiadał się taki sympatyczny sezon ogórkowy... :/
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując