Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82172
Stary 25.05.2018, 11:25
A czemu zakladasz, ze nie proponowalismy mu wtedy sensownych warunkow?
Oczywiscie nic nie wiesz, ale sie madrzysz.
I oczywiscie, ze teraz moglismy mu dac wiekszy kontrakt.
Bo
a) ostatnio gral lepiej
b) zeszlismy z kilku innych kontraktow

Zakladasz z prawie 100% pewnoscia, ze zarzad to idioci, ale nawet do mysli nie dopuszczasz tak oczywistej rzeczy, ze Pol Llonch o prostu nie chcial u nas zostac.
Odpowiedz cytując