Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82171
Stary 25.05.2018, 11:20
Snow napisał(a):
Rozumiem, ze z perspektywy czasu jestes taki madry, ze stworzyl bys komin placowy dla przyzwoitego przecinaka bez jakichkolwiek walorow ofensywnych, ale ja jednak bede stal na strazy, ze z logika to nie ma wiele wspolnego.
BTW: Podpisalbys rok temu dluzszy kontrakt z Gonazalezem?
Jaki komin płacowy? Czemu zakładasz, że warunki, które proponowaliśmy mu teraz byłyby za wysokie sezon temu? Klub się wzbogacił i teraz płaci więcej? Jeśli stać nas na taki kontrakt dziś, to też było stać nas rok temu. Wtedy powinniśmy byli złożyć nasza najlepszą ofertę, by najmocniej jak się da powalczyć o tego zawodnika.

Gonzaleza bym nie podpisał, bo krytykowałem go już pod koniec poprzedniego sezonu. Jeśli chcesz mogę znaleźć odpowiednie posty. Był momentami niepewny i naprawdę dobrze grał tylko w kilku pierwszych meczach. Niezależnie od kontuzji, nie byłem przekonany do niego z powodów sportowych. Llonch był znacznie solidniejszy i równiejszy i przez te pierwsze pół roku dawał drużynie dużo więcej.
Odpowiedz cytując