Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82170
Stary 25.05.2018, 11:11
serek.c2 napisał(a):
No to wesprzyj klub pokaźną sumką, to będę przedłużać kontrakty najlepszych.
Ręce opadają. Tyle zrozumiałeś z tej rozmowy? Chodzi o to, że nie wyciskamy maksimum z tego co mamy. Nie wykorzystujemy szans, które są nam dawane. Lloncha można było stracić, ale po walce, która powinna była trwać rok czasu. A my go odpuściliśmy i zdecydowaliśmy się powalczyć o niego dopiero, gdy już było za późno. To był błąd, którego można było uniknąć. Nasza sytuacja finansowa nie poprawiła się jakoś drastycznie w ciągu ostatniego sezonu, więc pieniądze, które oferowaliśmy mu teraz, pewnie znaleźlibyśmy i rok temu. Choćby przez zrezygnowanie z innego zawodnika z naszej szerokiej kadry.
Odpowiedz cytując