serek.c2 napisał(a):
|
No to wesprzyj klub pokaźną sumką, to będę przedłużać kontrakty najlepszych.
|
Ręce opadają. Tyle zrozumiałeś z tej rozmowy? Chodzi o to, że nie wyciskamy maksimum z tego co mamy. Nie wykorzystujemy szans, które są nam dawane. Lloncha można było stracić, ale po walce, która powinna była trwać rok czasu. A my go odpuściliśmy i zdecydowaliśmy się powalczyć o niego dopiero, gdy już było za późno. To był błąd, którego można było uniknąć. Nasza sytuacja finansowa nie poprawiła się jakoś drastycznie w ciągu ostatniego sezonu, więc pieniądze, które oferowaliśmy mu teraz, pewnie znaleźlibyśmy i rok temu. Choćby przez zrezygnowanie z innego zawodnika z naszej szerokiej kadry.