Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82169
Stary 25.05.2018, 11:00
Rozumiem, ze z perspektywy czasu jestes taki madry, ze stworzyl bys komin placowy dla przyzwoitego przecinaka bez jakichkolwiek walorow ofensywnych, ale ja jednak bede stal na strazy, ze z logika to nie ma wiele wspolnego.
BTW: Podpisalbys rok temu dluzszy kontrakt z Gonazalezem?
Odpowiedz cytując