|
Rozumiem, ze z perspektywy czasu jestes taki madry, ze stworzyl bys komin placowy dla przyzwoitego przecinaka bez jakichkolwiek walorow ofensywnych, ale ja jednak bede stal na strazy, ze z logika to nie ma wiele wspolnego.
BTW: Podpisalbys rok temu dluzszy kontrakt z Gonazalezem?
|