Snow napisał(a):
|
Oczywiscie, ze nie dostal wtedy takich warunkow. No i co z tego?
|
Co z tego? To z tego, że najlepszych piłkarzy powinniśmy sprzedawać lub zatrzymywać, by podnosić poziom zespołu. Byśmy wyszli na prostą i nie musieli tkwić kolejny sezon w środku tabeli i co pół roku organizować transferowej szroto-loterii licząc, że znowu trafimy kilku przyzwoitych grajków. Piłkarzy, którzy pograją tu z rok-dwa i odejdą za grosze robiąc miejsce kolejnym piłkarzom z następnej szroto-loterii.